Reserveering
J. Köleri 2, 10150, Tallinn P, E - suletud ​ T–N 17.00–22.00 ​ R 17.00–23.00 ​ L 12.00–23.00 (+372) 600 6557

ReserveeringSelleks, et saaksime teiega ühendust võtta, palun veenduge enda emaili aadressi ja telefoni numbri korrektsuses.


  Musitaresto & bar

  Kõik sai alguse meie armastusest hea toidu vastu: hea söök, hea jook, mõnus teenindus ja hubane interjöör- see kõik loob imelise meeleolu. Oleme reisinud ja näinud erinevaid kööke. Mõte teha oma restoran oli olnud meie südames juba kaua aega, mille tulemusena sai 2016.a. loodud MuSu resto, Nõmmel. Oleme töötanud nii Eesti kui Londoni erinevates restoranides kus nägime ja õppisime nii mõndagi. Kõik see on meid aidanud meie oma ideede elluviimisel.

  Musita resto & bar’i nimi tuli selle tähendusest: nimelt tähendab musita hispaania keeles muusat. Muusad olid kunstide, hiljem ka teaduste ja üldse vaimse tegevuse kaitsejumalannad. Toidu tegemine ongi kunst, mida üritame edasi anda. Toidukaardile oleme toonud Peruu toite, mille inspiratsooni saime Londonis Peruu restoranis Lima töötades. Meie suureks eeskujuks oli ja on sealne peakokk Robert Ortiz, kelle käe all ka Musita peakokk Eerik Kallas õppis.

  Ootame teid külla,

  Kristel ja Eerik


   

  Liituuudiskirjaga

  Kui soovite olla kursis meie uudistega (uued road, eripakkumised jne), soovitame liituda meie uudiskirjaga.

  Musita resto&bar - J. Köleri 2