Eestis pakutakse palju pulmakorraldamisteenuseid erinevate pulmakorraldajate poolt.

Parimad pulmakorraldajad Eestis

Näiteks, teenuseid osutavad pulmakorraldajad nagu Amore pulmaagentuur, mis pakub järgmisi teenuseid:

Abielu registreerimine:

Agentuur pakub abielu väljaspool perekonnaseisuametit registreerimise võimalust ning kohtadeks on erinevad ilusad ja ainulaadsed sisepaigad ning ka välispaigad. Nad tagavad stiilset ja unikaalset disaini ja suurepäraseid tehnilisi lahendusi (sisekujundus, sisustus, tehnika- ja muusikalahendused, erinevad lisateenused).

Pulma unikaalses stiilis kujundamine:

On oluline, et pulmapeo stiil oleks ainulaadne ja unikaalne. Nemad tegelevad kutsete, siltide, menüükaartide jne. valmistamisega. Lisaks teostatakse ka ruumide dekoreerimine ja lilledega kujundamine. Pulmameistrid teevad oma tööd väga korralikult võttes arvesse kõiki üksikasju ja detaile nagu pruudikimp ja peo kaunistused, lisaks ka tseremooniakoha kujundamine ja dekoreerimine.

Pulmapeo interjööri ja tseremooniakoha dekoreerimine:

Pakutakse tseremooniaks unikaalseid ja omapäraseid kohtasid nagu saalid, totlustuskohtasid nagu restoranid, kohvikud jne., pakutakse isegi losse, mõisaid ja palju teisi lahendusi.

Meelelahutusvõimaluste tagamine ja peoprogrammi koostamine:

Tegelevad meelelahutusprogrammi loomisega ning kogenud pulmameistrid ja professionaalid nagu õhtujuhid teevad kõik võimalik selleks, et pulm oleks tõesti suurepärane üritus. Selleks valitatakse ka suurepäraseid muusikabände ja ansambleid, et pulmapeo tõesti ilusaks teha. Lisaks, koostatakse ka peoprogrammi ning kutsutatakse ka erinevaid tegijaid nagu lauljad, ansamblid, tantsijad, muusikud jt. Peo lõpus korraldatakse ka ilusa ilutulestiku, mis teeb pidu veelgi ilusamaks ja rõõmsamaks.

Pulmapeo pildistamine:

Fotograafid teevad suurepäraseid ja väga ilusaid fotosid. Lisaks, tehakse ka videosid, mis aitavad peo peamisi hetkesid tõesti unustamatuks teha.

Toitlustuse korraldamine:

Agentuur pakub kõrgetasemeliste toitlustusspetsialistide teenusi, mis tagavad suurepärast teenindust ja parimaid hindu. Pakutatakse ka pulmatordi valmistamine. Parimad kondiitrimeistrid teevad tõesti ilusaid ja maitsvaid torte.

Transpordi korraldamine:

Agentuuri spetsialistid tegelevad ka transpordi korraldamisega. Ilus pulmaauto teeb pulmapeo veelgi ilusamaks. Külalistele pakutakse suurepärased transpordivõimalused, mis on väga mugavad jam is aitavad külalistel pulmapidu nautida. Näiteks, transpordiks võib rentida juhtidega busse.

Lisaks, teostatakse ka teisi pulmakorraldusteenuseid:

Personaalne pulmakorraldaja:

Korraldaja teostab peo ettevalmistamist täies mahus, sh. teostab ka kõikide seotud firmadega ja isikutega suhtlemist ja läbirääkimist (korraldab kohtumisi, läbirääkimisi, degusteerimist, leiab ja kogub erinevaid pakkumisi jne.) Korraldaja kogub detailset teavet leitud teenuste ja võimaluste kohta.

Ainulaadse pulmapeo stiili loomine:

Professionaalne korraldaja teeb planeerimistööd parimal viisil ja teostab professionaalset nõustamist ning ka teeb professionaalseid soovitusi.

Abi eelarve planeerimise osas:

Vaata ka: Kui palju maksab pulmade korraldamine?

Korraldaja teostab professionaalset nõustamist eelarve planeerimise osas ja selgitab, kuidas saab üleliigsete kulude tekkimist vältida ja eelarve pemisi punkte rõhutada.

Kogu vajaliku info ja teabe kogumine:

Korraldaja leiab ja kogub infot kõikide vajalikkude ja oluliste teenuste kohta, sh. leiab tseremooniapaika, teeb külaliste nimekirje ja tegeleb ka külaliste jaoks nimesiltide valmistamisega jne. Korraldaja koostab ka leitud teenuste loendit.

Konsulteerimine:

Korraldaja teostab paaride konsulteerimist eriliste situatsioonide puhul: näiteks ootamatu ilmastiku tingimuste korral.

Peo koordineerimine:

Teostatakse kogu pulmapeo täiuslikku koordineerimist, võttes arvesse kogu protsessi alustades algpunktidest ja lõpetades lõpppunktidega vastavalt.

Veel üks pulmakorraldaja on Storystore agentuur, mis tegeleb pulmapidude korraldamisega, dekoreerimisega, aja planeerimisega, päeva programmide ja kavade koostamisega, pulmapidude pildistamisega jne.

Tasub mainida ka Pulmakorraldaja.ee agentuuri, mille missiooniks on ideaalselt sobiva eelarve koostamine, kõrgekvaliteetse ja parima toitlustuse korraldamine ning ka kõrgetasemelise teeninduse tagamine, ka parimate tehniliste lahenduste tagamine (valgustusega ja muusika- kui ka peotehnikaga seotud pakkumised). Lisaks sellele ka majutus, transport.